Od jednego z internautów otrzymaliśmy sugestię dotyczącą trwającej przebudowy ul. Śląskiej w Kamiennej Górze.
- Fajnie, że robią ul. Śląską, ale czy muszą zniszczyć ul. Nową. - pisze internauta - Ciężkie samochody i sprzęt nie nadają się do jazdy po ulicy, która jest zrobiona z kostki. Już po paru dniach widać zniszczenia i brud. A co będzie na koniec? Nowa do remontu? Są możliwości dowożenia materiałów ulicami asfaltowymi.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze