Reklama

Nie wykorzystali szansy - galeria zdjęć

Siatkarscy kadeci KS Sudety wzięli dzisiaj (sobota, 26 listopada) przykład ze starszych klubowych kolegów i prowadząc 2:0, przegrali 2:3. Kadeci podejmowali dzisiaj BTS Elektros Bolesławiec.



Pierwsza szóstka Sudetów: K. Gorzejewski, S. Wiktor, K. Kwaśnicki, D. Michalik, K. Dmochowski, M. Woźniak, libero P. Samek.

Goście przyjechali w sześcioosobowym składzie, na ławce nie było nawet trenera: M. Bryłkowski, K. Kucharski, M. Dziuba, J. Wiśniewski, K. Wolny, M. Grabarz.

W całym pierwszy secie gospodarze mieli prowadzenie i bez problemu wygrali 25:18.

Drugiego seta jako libero rozpoczął D. Kwiatek. Przy stanie 0:4 na swoją pozycję wrócił P. Samek. Sudety odrabiały straty i doprowadziły do remisu 7:7. Kilka nieporozumień i nieprzemyślanych zagrań doprowadziło do kolejnego prowadzenia gości (9:11). Sudety ponownie odrobiły stratę (13:13). Ostatni remis był przy stanie 21:21. Końcówka należała do gospodarzy, którzy wygrali 25:22. W tym secie zagrali również M. Bąk za D. Michalika i W. Piekarczyk za M. Woźniaka.

W trzecim secie Sudety zagrały w składzie: K. Gorzejewski, W. Piekarczyk, M. Bąk, S. Wiktor, M. Woźniak, M. Korfanty, na pozycji libero wymiennie grali: D. Kwiatek i P. Samek. Do stanu 11:13 trwał wyrównany set z niewielką przewagą gości. Sudety stanęły jednak z dorobkiem 11 punktów. M. Bryłkowski na zagrywce i K. Kucharski w ataku zapewnili gościom wynik 11:23 i pewną wygraną 14:25. Na boisko weszli w tym secie S. Bielewicz za K. Gorzejewskiego i N. Wiśniewski za W. Piekarczyka.

W czwartym secie Sudety reprezentowali: K. Gorzejewski, S. Wiktor, K. Kwaśnicki, D. Michalik, K. Dmochowski, M. Woźniak i P. Samek jako libero. Jednostronny pojedynek na swoją korzyść rozstrzygnęli goście, wygrywając 25:10.

W tie-breaku zagrali: K. Gorzejewski, S. Wiktor, K. Kwaśnicki, K. Dmochowski, D. Michalik, M. Korfanty, P. Samek jako libero. Przy stanie 0:4 za K. Gorzejewskiego wszedł M. Woźniak, przy 0:7 D. Michalika zastąpił M. Bąk. Zmiana stron nastąpiła przy stanie 1:8. Kolejne piłki należały do Sudetów. Gospodarze doprowadzili do stanu 6:9. Goście poprosili o czas. Po wznowieniu gry serię bardzo dobry zagrywek rozpoczął K. Kucharski doprowadzając do wyniku 6:15.

kadeci KS Sudety Kamienna Góra : BTS Elektros Bolesławiec - 2:3 (25:18, 25:22, 14:25, 10:25, 6:15)

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama