Reklama

Najlepsi w strefie

W Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzyska Młodzieży.

PÓŁFINAŁY :
SP 1 Kamienna Góra - PSP Oxpress Bolesławiec 2 : 1 (25:19, 24:26, 15:11)
SP 4 Bolesławiec - SP Węgliniec 2 : 0 (25:12, 25:13)

O III – IV
PSP Oxpress Bolesławiec - SP Węgliniec 2 : 0 (25:22, 25:19)

0 I – II
SP 1 Kamienna Góra - SP 4 Bolesławiec 2 : 0 (25:23, 25:22)

Klasyfikacja końcowa finału

1. Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra op. Lema Zbigniew
2. Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec op. Markowski Tomasz
3. Pryw. Szk. Podst. „Oxpress” Bolesławiec op. Razik Kamil
4. Szkoła Podstawowa Węgliniec op. Smętek Roman

Reklama

Skłąd SP1 Kamienna Góra: Andrzejczyk Jakub, Auksztulewicz Kacper, Giedrewicz Adam, Jarczewski Aleks, Kokoszka Dominik, Ladenberger Filip, Niezgoda Dawid, Osmolak Ignacy, Rogal Fabian, Wróbel Miłosz i Zieliński Kacper.

fot. organizatorzy via MOS Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama