Wczoraj (sobota, 25 lutego) siatkarze KS Sudety Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z PKPS Siatkarz Bierutów.
Przeciwnik to wicelider trzeciej ligi. Sudety zajmują miejsce w dolnej części tabeli. Różnicę tę drużyny potwierdziły na parkiecie.
PKPS Siatkarz Bierutów : KS Sudety Kamienna Góa - 3:0 (25:11, 25:19, 25:23)
Za tydzień (sobota, 4 marca) Sudety podejmować będą MUKS Ziemia Milicka. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. MUKS Ziemia Milicka to lider trzeciej ligi. W 18 meczach odnósł 17 zwycięstw, ma 51 punktów, stracił tylko 4 sety. Sudety zajmują 10 miejsce, z 19 spotkań wygrały 7, zgromadziły 25 punktów.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze