Wczoraj (sobota, 11 marca) siatkarze KS Sudety Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z ZTS Ząbkowice Śląskie.
Rywal kamiennogórskiej drużyny to drużyna z czołówki trzeciej ligi. Sudety to drużyna z końcówki tabeli.
ZTS Ząbkowice Śl. : KS Sudety Kamienna Góra - 3:0 (25:11, 25:18, 25:16)
Za tydzień Sudety podejmować będą legnickiego Ikara. Mecz zaplanowany jest na sobotę (18 marca) na godzinę 17 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Jeleniogórskiej. To drużyna również wyżej notowana w tabeli, ale ma tylko 7 punktów przewagi nad Sudetami i rozegrany jedem mecz mniej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze