Reklama

Mistrzynie województwa - wideo

W sobotę odbył się Finał Wojewódzki halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach XXIV Dolnośląskich Igrzysk LZS. Ogromny sukces odniosły dziewczęta MKS Chełmsko Śląskie, które zdobyły złote medale i tytuły mistrzyń Dolnego Śląska.


Reprezentantki powiat kamiennogórskiego wygrały eliminacje strefy jeleniogórskiej. W finale wojewódzkim zagrało pięć najlepszych drużyn finałów strefowych. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu 10 meczy drużyny MKS Chełmsko Śląskie i Żeńskiej Akademii Piłkarskiej Polonia Świdnica zdobyły po 9 punktów. Ponieważ w bezpośrednim meczu piłkarki MKS wygrały z ŻAP Polonii 1:0 piłkarki MKS zajęły pierwsze miejsce zdobywając mistrzostwo LZS województwa dolnośląskiego. Drugie miejsce zajęły piłkarki ze Świdnicy, trzecie MKS Korona Czernina, czwarte UKS SP Bystrzyca, a piąte drużyna SP2 Milicz.
Tytuł mistrzyń Dolnego Śląska to najlepsze osiągnięcie kamiennogórskiej piłki halowej dziewcząt w historii Dolnośląskich Igrzysk LZS. Złote medalistki zagrały w składzie: Oliwia Niska (k), Oliwia Komorowska (b), Amelia Matusik (b), Victoria Tokarska, Kornelia Soboń, Karolina Różycka, Lena Dworzyńska, Martyna Chabior, Aleksandra Borys, Marta Pasierb i Angelika Kasprzyk.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama