W sobotę (22 października) siatkarze (kadeci) KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą KPS Dekoria Świdnica.
W sobotę (22 października) siatkarze (kadeci) KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą KPS Dekoria Świdnica.
Mecz rozegrany zostania na hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7). Początek spotkania o godzinie 11:00. Wstęp bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze