30 czerwca o godzinie 19:00 przy wiacie biesiadnej w Miszkowicach rozpocznie się 24-godzinny maraton charytatywny w marszobiegu. Zbierane będą fundusze na leczenie 6-letniej Emilki.
Trasa maratonu wyznaczona zostanie wokół zbiornika Bukówka. Będzie miała ok. 11 km długości, na trasie będzie do pokonania m.in. Zadzierna. Każdy z uczestników może pokonać dowolną liczbę okrążeń. Organizatorzy liczą, że przez 24 godziny ktoś będzie się na trasie znajdować.
Podczas imprezy nie ma wpisowego. Każdy z uczestników będzie mógł przekazać dowolną kwotę, która w całości przekazana zostanie na leczenie 6-letniej Emilki walczącej z nowotworem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze