Władze Kamiennej Góry ogłosiły drugi przetarg na dzierżawę parkometrów. Chętni mogą się zgłaszać do 8 lipca.
Miasto chce dzierżawić 14 parkometrów i urządzenie kontrolerskie. Miasto przewiduje możliwość dziurawy dodatkowych dwóch parkometrów. Firma wybrana w przetargu będzie odpowiadać za serwis urządzeń. Przeszkoli również pracowników.
Umowa ma trwać 48 miesięcy. O wyborze oferty decydować będzie cena (60) i czas reakcji (40).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze