Kadeci KS Sudety Kamienna Góra rozegrali dzisiaj (sobota, 4 lutego) wyjazdowe spotkanie z SPS Chrobry Głogów.
Rywal kamiennogórzan to lider grupy walczącej o miejsca 9-15. Sudety zajmują miejsce w środku tabeli.
Kamiennogórscy siatkarze mecz rozpoczęli od niespodzianki, wygrali pierwszego seta do 16. W drugim przegrali na przewagi, a w dwóch kolejnych Chrobry miał wysoką przewagę.
kadeci SPS Chrobry Głogów : KS Sudety Kamienna Góra - 3:1 (16:25, 29:27, 25:16, 25:19)
Sudety zakończyły rozgrywki na 4 miejscu w grupie walczącej o pozycje 9-15, a więc na 12 miejscu w lidze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze