Reklama

Koniec turystycznego roku - galeria zdjęć

Prawie 800 młodych turystów uczestniczyło w tym roku w wycieczkach organizowanych przez kamiennogórski oddział Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych.

 

Podsumowanie sezonu turystycznego odbyło się dzisiaj (wtorek, 19 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza. Z uwagi na ilość uczestników, uroczystość zorganizowano w trzech grupach.

W tym roku PTSM zorganizowało 110 imprez turystycznych: wycieczek, lekcji. Wzięło w nim udział 781 uczestników. Wielu z nich uczestniczyło w kilku lub nawet kilkunastu imprezach. Rekordziści spotkali się na 17 wydarzeniach.

Dzisiaj młodzi turyści odebrali zdobyte w tym sezonie odznaki oraz nagrody za aktywność na szlaku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama