Reklama

Natalia Jaworek i Edyta Kluczyńska w nowej Komisji ds. Młodzieży i Sportu Związku OSP woj. Dolnośląskiego | SEO: straż pożarna, ZOSP RP, druhna, MDP, aktywność fizyczna

Druhna Natalia Jaworek (prezes gminna OSP gminy Kamienna Góra) oraz druhna Edyta Kluczyńska (OSP Janiszów) weszły w skład nowej Komisji działającej przy Zarządzie Wojewódzkim ZOSP RP. 

Komisji ds. Młodzieży i Sportu powołana została przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Dolnośląskiego.

Głównym celem komisji jest wspieranie rozwoju Młodzieżowych i Dziecięcych Drużyn Pożarniczych oraz promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży w środowisku strażackim. Komisja będzie koordynować działania związane z programami szkoleniowymi oraz inicjatywami skierowanymi do młodych strażaków, aby zachęcić ich zgłębiania wiedzy z dziedziny pożarnictwa oraz aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności strażackiej.

Reklama

Natalia Jaworek została sekretarzem komisji, a Edyta Kluczyńska wiceprzewodniczącą.

W grudniu 2023 roku powstał Komisja Historyczna w składzie której znalazł się druh Piotr Jaksoń (OSP Krzeszów i OSP Pisarzowice)

Zobacz także:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/08/2024 10:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama