W PKW rejestrują się kolejne komitety. Również z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Dawida Chęcińskiego. Komitet działa tylko na terenie gminy Marciszów. Pełnomocnikiem wyborczym został Zbigniew Dorada. Komitet wystawi kandydata na wójta gminy Marciszów. Będzie nim Dawid Chęciński, obecny radny gminy Marciszów. Komitet będzie również wystawiał kandydatów do rady gminy.
Kolejny komitet powstał w Lubawce. Pełnomocnikiem Komitetu Wyborczego Wyborców Lubawka Społecznie został Wiesław Bieniek. Komitet może zgłaszać kandydatów tylko w mieście i gminie Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze