Do PKW zgłoszony został kolejny komitet wyborczy z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Komitet Wyborczy Wyborców Andrzej Wojdyła (KWW Andrzej Wojdyła) ma siedzibę w Paczyniu, zamierza zgłaszać kandydatów w gminie Lubawka. Spodziewać się można, że oprócz kandydatów na radnych, będzie to również kandydat na burmistrza. Andrzej Wojdyła to mieszkaniec Lubawki, były prezes Sanikomu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze