Jest kolejny kandydat na burmistrza Kamiennej Góry, założył swój komitet, może wystawiać kandydatów tylko na terenie Kamiennej Góry.
Komisarz wyborczy zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Sławińskiego. Pełnomocnikiem została Malwina Trejderowska.
Komitet zarejestrowany został tylko w mieście Kamienna Góra. Lider Łukasz Sławiński, obecny radny miasta Kamienna Góra, wystartuje w wyborach na burmistrza. Komitet wystawi też kandydatów do rady miasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze