Aktualizacja 16:07
KW Dialog został już zarejestrowany.
Oryginalna informacja
PKW poinformowała o pierwszych zgłoszeniach komitetów wyborczych zarówno na szczeblu krajowym, jak i lokalnym.
Komisarze wyborczy w Jeleniej Górze przyjęli wczoraj siedem zgłoszeń o utworzeniu komitetu wyborczego. Jako pierwszy w wykazie figuruje Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Regionalnego "Dialog" (KW Dialog). Pozostałe zgłoszenia są spoza powiatu kamiennogórskiego.
Wśród zgłoszeń ogólnopolskich jest zgłoszenie KKW Koalicja Obywatelska oraz KW Bezpartyjni Samorządowcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze