Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji pozytywnie rozpatrzyło wniosek Starosty Ewy Kocemby, dotyczący wykorzystania na inne zadania inwestycyjne środków finansowych, pozostałych po rozstrzygnięciu przetargu na przebudowę ul. T. Kościuszki w Kamiennej Górze.
O szczegółach przeznaczenia tych środków, ostatecznie zadecydują radni na nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego w poniedziałek 8 września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze