Trzecioligowi siatkarze KS Sudety Kamienna Góra podejmowali dzisiaj (sobota, 26 listopada) ZTS Ząbkowice Śląskie. Tym razem gospodarze wygrali tylko w jednym secie.
Do Sudetów należał pierwszy set, w którym wygrali 25:22. W kolejnych częściach meczu było coraz gorzej. W drugim secie drużyna z Ząbkowic wygrała do 22. Cały trzeci set to przewaga gości. Dopiero w końcówce Sudety rozpoczęły odrabianie strat, ale było już za późno. Gości wygrali do 21. Czwarty set to dominacja ZTS-u, który wygrał do 11.
KS Sudety Kamienna Góra : ZTS Ząbkowice Śląskie ? 1:3 (25:22, 22:25, 12:25, 11:25)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze