Reklama

?Kamiennogórski? pojedynek

Dzisiaj (sobota, 15 października) kadeci KS Sudety Kamienna Góra podejmowali Victorię Wałbrzych. W drużynie gości gra kilku mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.



Pierwsza szóstka Sudetów: S. Wiktor, K. Kwaśnicki, K. Dmochowski, M. Regewicz, M. Woźniak, M. Korfanty, libero: P. Samek. Rezerwowy D. Zioła, trener Ł. Łukasik
Pierwsza szóstka Victorii: J. Zimowicz, K. Laskowski, D. Hiszpański, M. Mikulski, D. Ferdynus, P. Jancik, libero F. Fryzowicz. Rezerwowi: O. Sowiński, D. Pepera, K. Wolak, D. Prokopowicz, K. Mordarski, libero S. Stalka, trener J. Ignaczak.

Victoria to faworyt rozgrywek, wynik meczu wydawał się oczywisty. Sudety jednak sprawiły małą niespodziankę. Rozpoczęły seta od prowadzenia 4:0. Później było już gorzej. Victoria wyrównała (6:6) i wyszła na prowadzenie (6:11). Sudety miały duże problemy z przyjęciem zagrywki. Goście przewagi nie oddali do końca seta, wygrywając 25:11.

Drugi set Victoria rozpoczęła od prowadzenia 5:0. Nie oddała go do końca, wygrywając 25:12. Sudety nie rodziły sobie z przyjęciem, siatkarze gospodarzy rzadko skakali do bloków, po błędach w rozegraniu nie mieli okazji do ataków.

Trzeci set Sudety rozpoczęły od trzech zdobytych punktów z rzędu. Gospodarze przewagę szybko stracili (3:3) i przegrali 10:25.

W końcówkach setów trener Victorii wprowadzał na boisko rezerwowych siatkarzy.

Kadeci Sudety Kamienna Góra : Victoria Wałbrzych ? 0:3 (11:25, 12:25, 10:25)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama