Dzisiaj (sobota, 15 października) kadeci KS Sudety Kamienna Góra podejmowali Victorię Wałbrzych. W drużynie gości gra kilku mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.
Pierwsza szóstka Sudetów: S. Wiktor, K. Kwaśnicki, K. Dmochowski, M. Regewicz, M. Woźniak, M. Korfanty, libero: P. Samek. Rezerwowy D. Zioła, trener Ł. Łukasik
Pierwsza szóstka Victorii: J. Zimowicz, K. Laskowski, D. Hiszpański, M. Mikulski, D. Ferdynus, P. Jancik, libero F. Fryzowicz. Rezerwowi: O. Sowiński, D. Pepera, K. Wolak, D. Prokopowicz, K. Mordarski, libero S. Stalka, trener J. Ignaczak.
Victoria to faworyt rozgrywek, wynik meczu wydawał się oczywisty. Sudety jednak sprawiły małą niespodziankę. Rozpoczęły seta od prowadzenia 4:0. Później było już gorzej. Victoria wyrównała (6:6) i wyszła na prowadzenie (6:11). Sudety miały duże problemy z przyjęciem zagrywki. Goście przewagi nie oddali do końca seta, wygrywając 25:11.
Drugi set Victoria rozpoczęła od prowadzenia 5:0. Nie oddała go do końca, wygrywając 25:12. Sudety nie rodziły sobie z przyjęciem, siatkarze gospodarzy rzadko skakali do bloków, po błędach w rozegraniu nie mieli okazji do ataków.
Trzeci set Sudety rozpoczęły od trzech zdobytych punktów z rzędu. Gospodarze przewagę szybko stracili (3:3) i przegrali 10:25.
W końcówkach setów trener Victorii wprowadzał na boisko rezerwowych siatkarzy.
Kadeci Sudety Kamienna Góra : Victoria Wałbrzych ? 0:3 (11:25, 12:25, 10:25)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze