W najbliższą sobotę (19 grudnia) siatkarscy kadeci KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą SPS Chrobry Głogów.
W najbliższą sobotę (19 grudnia) siatkarscy kadeci KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą SPS Chrobry Głogów.
Mecz rozegrany zostanie na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7). Początek o godzinie 13.30. Wstęp bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze