Wczoraj minął termin składania ofert w konkursie, w którym wybrany ma być kandydat na dyrektora Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.
Jest to kolejny konkurs na to stanowisko. Próby wyboru nowego dyrektora trwają od zeszłego roku. Tym razem złożona została jedna oferta. Oceni ją komisja złożona z zastępcy burmistrza Sławomira Antoniewskiego, skarbnika Moniki Stanek-Gamoń i kierownika wydziału rozwoju i oświaty Beaty Śnieżnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze