Wczoraj, w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu rozegrany został dolnośląski finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.
W turnieju grała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Mistrzem województwa zostali gospodarze turnieju reprezentacja SP 50 z Wrocławia. Kamiennogórzanie zajęli drugie miejsce.
Skład drużyny: Kuba Andrzejczak, Aleks Jarczewski, Filip Ladenberger, Ignacy Osmolak, Dawid Niezgoda, Kacper Auksztulewicz, Miłosz Wróbel, Kacper Zieliński, Krystian Ziemichód, Dominik Kokosza, Filip Pach, Adam Giedrewicz, opiekun: Łukasz Przysło.
Najlepszym zawodnikiem kamiennogórskiej drużyny wybrany został Kuba Andrzejczak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze