Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka siatkowa chłopcy - finał dolnośląski

Wczoraj, w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu rozegrany został dolnośląski finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

W turnieju grała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Mistrzem województwa zostali gospodarze turnieju reprezentacja SP 50 z Wrocławia. Kamiennogórzanie zajęli drugie miejsce.

Skład drużyny: Kuba Andrzejczak, Aleks Jarczewski, Filip Ladenberger, Ignacy Osmolak, Dawid Niezgoda, Kacper Auksztulewicz, Miłosz Wróbel, Kacper Zieliński, Krystian Ziemichód, Dominik Kokosza, Filip Pach, Adam Giedrewicz, opiekun: Łukasz Przysło.

Najlepszym zawodnikiem kamiennogórskiej drużyny wybrany został Kuba Andrzejczak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama