Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna dziewcząt - finał wojewódzki

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim grała dzisiaj w dolnośląskim finale piłki nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W igrzyskach udział biorą zawodniczki z klas siódmych i ósmych. Do finału dolnośląskiego awansowały najlepsze zespoły z czterech stref.

W półfinale turnieju dziewczęta z Chełmska Śląskiego przegrało 0:5 z reprezentacją szkoły z Kiełczowa. W meczu o trzecie miejsce chełmszczanki wygrały z SP6 Głogów 2:0.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim z trenerem Mariuszem Zbrzyznym wywalczyła trzecie miejsce w województwie. Do domu wróciła z dyplomem, pucharem i brązowymi medalami.

 fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama