Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim grała dzisiaj w dolnośląskim finale piłki nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W igrzyskach udział biorą zawodniczki z klas siódmych i ósmych. Do finału dolnośląskiego awansowały najlepsze zespoły z czterech stref.
W półfinale turnieju dziewczęta z Chełmska Śląskiego przegrało 0:5 z reprezentacją szkoły z Kiełczowa. W meczu o trzecie miejsce chełmszczanki wygrały z SP6 Głogów 2:0.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim z trenerem Mariuszem Zbrzyznym wywalczyła trzecie miejsce w województwie. Do domu wróciła z dyplomem, pucharem i brązowymi medalami.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze