W piątek 4 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały Miejskie Zawody Sportowe w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji zarówno u dziewcząt jak i u chłopców przystąpiły po trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa z Marciszowa.
Zawody dziewcząt wygrały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze które wygrały wszystkie swoje spotkania. Natomiast Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze zwyciężyła w rywalizacji chłopców także wygrywając wszystkie swoje mecze.
Wyniki spotkań:
Dziewczęta:
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 2:3
SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 4:0
SP Marciszów – SP 1 Kamienna Góra 2:14
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Marciszów
Chłopcy:
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 5:0
SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 17:3
SP Marciszów – SP 1 Kamienna Góra 4:6
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Marciszów
Awans do zawodów powiatowych:’
Dziewczęta – Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
Chłopcy – Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze