Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka - Kamienna Góra

W piątek 4 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały Miejskie Zawody Sportowe w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Do rywalizacji zarówno u dziewcząt jak i u chłopców przystąpiły po trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa z Marciszowa.

Zawody dziewcząt wygrały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze które wygrały wszystkie swoje spotkania. Natomiast Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze zwyciężyła w rywalizacji chłopców także wygrywając wszystkie swoje mecze.

Wyniki spotkań:

Dziewczęta:

SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 2:3

Reklama

SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 4:0

SP Marciszów – SP 1 Kamienna Góra 2:14

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

3. Szkoła Podstawowa Marciszów

 

Chłopcy:

SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 5:0

SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 17:3

SP Marciszów – SP 1 Kamienna Góra 4:6

Klasyfikacja końcowa

1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra

2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

3. Szkoła Podstawowa Marciszów

 

Awans do zawodów powiatowych:’

Dziewczęta – Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

Reklama

Chłopcy – Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama