Dnia 18 listopada 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 2 x 10 min. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:
- SP Lubawka
- SP Krzeszów
- SP 2 Kamienna Góra
- SP 1 Kamienna Góra
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 Kamienna Góra – SP Lubawka 33 - 11
SP 1 Kamienna Góra – SP Krzeszów 21 - 16
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 4 – 20
SP Lubawka – SP Krzeszów 6 – 17
SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 16 - 8
SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 22 - 3
Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry
2. Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry
3. Szkoła Podstawowa z Krzeszowa
4. Szkoła Podstawowa z Lubawki
Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry, uzyskała awans do zawodów Strefowych, które odbędą się w styczniu 2023 r. w Zgorzelcu lub Jeleniej Górze
Skład SP 2 Kamienna Góra:
Dąbrowski Marcel, Kielar Gabriel, Kożuch Kajetan, Nowak Eryk, Przychocki Tomasz, Słowiński Miłosz, Śledź Bartłomiej, Śnieżek Szymon, Wolak Marcin, Zioła Seweryn, opiekun – Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze