Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka - chłopcy

Dnia 18 listopada 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

 

Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 2 x 10 min. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry.

 

 Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:

 

- SP Lubawka

- SP Krzeszów

- SP 2 Kamienna Góra

- SP 1 Kamienna Góra

 

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

SP 2 Kamienna Góra – SP Lubawka 33 - 11

SP 1 Kamienna Góra – SP Krzeszów 21 - 16

SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 4 – 20

SP Lubawka – SP Krzeszów 6 – 17

SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 16 - 8

SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 22 - 3

Reklama

 

Klasyfikacja Końcowa:

 

1. Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry

2. Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry 

3. Szkoła Podstawowa z Krzeszowa

4. Szkoła Podstawowa z Lubawki

 

Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry, uzyskała awans do zawodów Strefowych, które odbędą się w styczniu 2023 r. w Zgorzelcu lub Jeleniej Górze

 

Skład SP 2 Kamienna Góra:

Dąbrowski Marcel, Kielar Gabriel, Kożuch Kajetan, Nowak Eryk, Przychocki Tomasz, Słowiński Miłosz, Śledź Bartłomiej, Śnieżek Szymon, Wolak Marcin, Zioła Seweryn, opiekun – Marcin Trela

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama