W Lubawce rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt do lat 13.
O mistrzowski tytuł walczyły trzy drużyny reprezentujące dwa kluby.
Pierwsze i trzecie miejsce zajęły ekipy MKS Chełmsko Śląskie, drugie miejsce wywalczyła reprezentacja LKS Dragon Miszkowice.

fot. facebook / MKS Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze