Reklama

Grali do końca

Kolejny raz piłkarze Orła Lubawka pokazali, że grać trzeba do ostatniego gwizdka sędziego.



Lubawscy piłkarze rozegrali dzisiaj (niedziela, 2 listopada) wyjazdowe spotkanie z Nysą Wolbromek. Już w 2 minucie gospodarze wykorzystali rzut karny i prowadzili. Wynik podwyższyli w 18 minucie wykorzystując błąd obrońców. W końcówce pierwszej połowy Orzeł odrobił straty. W 35 minucie trafił Jacek Adamowicz, a w 43 strzałem głową wyrównał Krzysztof Musiał.

W drugiej połowie długo nie padały bramki. Dopiero w 90 minucie J. Adamowicz zdobył zwycięskiego gola strzałem z rzutu wolnego.

Nysa Wolbromek : Orzeł Lubawka - 2:3 (2:2)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama