Cztery drużyny zagrała w dzisiejszym (sobota, 6 sierpnia) I Turnieju Towarzyskim im. Radosława Blicharza. Zmaganiom piłkarzy przyglądała się rodzina patrona turnieju.
Do Lubawki przyjechały drużyny z Czadrowa, Pisarzowic i Chełmska Śląskiego. Zagrały systemem ?każdy z każdym?. Mecze trwały po 30 minut, bez zmiany stron. W każdym spotkaniu musiał zostać wyłoniony zwycięzca. Za wygraną w regulaminowym czasie gry przyznawane były 3 punkty. W przypadku rzutów karnych drużyny dzieliły się punktami, zwycięzca otrzymywał 2, pokonany 1.
Turniej wygrał Orzeł Lubawka (9 punktów). Drugie miejsce zajęła Victoria Czadrów (4 punkty), a trzecie Kwarc Eko Nowak Pisarzowice (4 punkty). O miejscu 2 i 3 decydował wynik bezpośredniego meczu. Czwarte miejsce zajął Włókniarz Chełmsko Śląskie.
Najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Musiał (Orzeł), najlepszym obrońcą Krystian Tama (Orzeł), najlepszymi bramkarzami: Artur Czepielewicz (Victoria) i Marcin Głowacki (Włókniarz).
Wyniki poszczególnych spotkań:
Orzeł : Kwarc Eko Nowak ? 2:0
Włókniarz : Victoria ? 1:1 (5:6)
Orzeł : Victoria ? 2:1
Włókniarz : Kwarc Eko Nowak ? 0:2
Orzeł : Włókniarz ? 4:1
Kwarc Eko Nowak : Victoria ? 2:2 (3:4)
Radosław Blicharz był piłkarzem, działaczem i prezesem Orła Lubawka. Organizatorzy turnieju zapowiadają, że kolejne edycje zawodów organizowane będą co roku, przed rozpoczęcie kolejnych sezonów piłkarskich.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze