Reklama

Gospodarze najlepsi

Cztery drużyny zagrała w dzisiejszym (sobota, 6 sierpnia) I Turnieju Towarzyskim im. Radosława Blicharza. Zmaganiom piłkarzy przyglądała się rodzina patrona turnieju.



Do Lubawki przyjechały drużyny z Czadrowa, Pisarzowic i Chełmska Śląskiego. Zagrały systemem ?każdy z każdym?. Mecze trwały po 30 minut, bez zmiany stron. W każdym spotkaniu musiał zostać wyłoniony zwycięzca. Za wygraną w regulaminowym czasie gry przyznawane były 3 punkty. W przypadku rzutów karnych drużyny dzieliły się punktami, zwycięzca otrzymywał 2, pokonany 1.

Turniej wygrał Orzeł Lubawka (9 punktów). Drugie miejsce zajęła Victoria Czadrów (4 punkty), a trzecie Kwarc Eko Nowak Pisarzowice (4 punkty). O miejscu 2 i 3 decydował wynik bezpośredniego meczu. Czwarte miejsce zajął Włókniarz Chełmsko Śląskie.

Najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Musiał (Orzeł), najlepszym obrońcą Krystian Tama (Orzeł), najlepszymi bramkarzami: Artur Czepielewicz (Victoria) i Marcin Głowacki (Włókniarz).

Wyniki poszczególnych spotkań:
Orzeł : Kwarc Eko Nowak ? 2:0
Włókniarz : Victoria ? 1:1 (5:6)
Orzeł : Victoria ? 2:1
Włókniarz : Kwarc Eko Nowak ? 0:2
Orzeł : Włókniarz ? 4:1
Kwarc Eko Nowak : Victoria ? 2:2 (3:4)

Radosław Blicharz był piłkarzem, działaczem i prezesem Orła Lubawka. Organizatorzy turnieju zapowiadają, że kolejne edycje zawodów organizowane będą co roku, przed rozpoczęcie kolejnych sezonów piłkarskich.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama