Trwają zapisy do nowo powstającego Klubu Piłkarskiego Górnik Wałbrzych - Kamienna Góra. Treningi odbywać się będą w Kamiennej Górze i okolicach.
Klub zaprasza dzieci z roczników 2008-2013. Zimą treningi odbywać się będą w hali sportowej przy szkole w Pisarzowicach. Od wiosny do jesieni młodzi piłkarze trenować będą na terenie Kamiennej Góry.
Początkowo, do końca wakacji, zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Od września planowane są po 3 treningi tygodniowo. Dni treningów są jeszcze ustalane. Koszt udziału w zajęciach to 70 zł miesięcznie.
Więcej informacja Damian Gładysz 531 718 134
Arkadiusz Maciejewski - 515 057 440

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze