Reklama

Dolnośląski finał biegów narciarskich

Wczoraj w Jakuszycach odbył się Finał Dolnośląski w Biegach Narciarskich w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody rozegrane zostały stylem klasycznym.

Szkołę Podstawową na 1 z Kamiennej Góry reprezentowało czworo uczniów. Kazimierz Siwa zajął drugie miejsce II miejsce (na 21 uczestników) w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – rocznik 2007-2008 (dystans 2,6 km): Wiktoria Przysło była 14 (na 33 uczestniczki) w Igrzyskach Dzieci – rocznik 2009-2010 (dystans 1,3 km). Gracjan Przysło zajął 6, a Klemens Siwa 23 miejsce (na 38 uczestników) w Igrzyska Dzieci – rocznik 2011 i młodsi (dystans 1,3 km).

W zawodach startowała również reprezentacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Lubawki. W rywalizacji dziewcząt z rocznika 2011 i młodszych (dystans 1,3 km) Zuzia Bogusławka była druga, Zuzanna Kulikowska zajęła 7 miejsce, Milena Sopata 9, Laura Wąsowska 13, Kinga Głód 21. Wśród chłopców z roczników 2007 i 2008 (2,6 km) Stanisław Bodzek był 3, Mateusz Gałkowski 4, Marcel Wilczyński 6, Antoni Sopata 9. W rywalizacji dziewcząt z roczników 2007 i 2008 (2,6 km) Małgorzata Lubos zajęła 2 miejsce, Milena Liber 3, Maria Bizoń 6, Kornelia Kmiecik 7, Weronika Arczyńska 17. Wśród chłopców z rocznika 2011 i młodszych (1,3 km) Igor Bizoń był 9, Bartosz Bącel 14, Filip Szajnowski 16. W rywalizacji chłopców z roczników 2009 - 2010 (1,3 km) Krzysztof Bestling był 22. Rywalizację dziewcząt z roczników 2009 i 2010 (1,3 km) wygrała Hanna Dereń. Nadia Andrzejczak zajęła 4 miejsce, Jagoda Klag 9, Amelia Charęza 19.

Reklama

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama