Wczoraj w Jakuszycach odbył się Finał Dolnośląski w Biegach Narciarskich w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody rozegrane zostały stylem klasycznym.
Szkołę Podstawową na 1 z Kamiennej Góry reprezentowało czworo uczniów. Kazimierz Siwa zajął drugie miejsce II miejsce (na 21 uczestników) w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – rocznik 2007-2008 (dystans 2,6 km): Wiktoria Przysło była 14 (na 33 uczestniczki) w Igrzyskach Dzieci – rocznik 2009-2010 (dystans 1,3 km). Gracjan Przysło zajął 6, a Klemens Siwa 23 miejsce (na 38 uczestników) w Igrzyska Dzieci – rocznik 2011 i młodsi (dystans 1,3 km).
W zawodach startowała również reprezentacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Lubawki. W rywalizacji dziewcząt z rocznika 2011 i młodszych (dystans 1,3 km) Zuzia Bogusławka była druga, Zuzanna Kulikowska zajęła 7 miejsce, Milena Sopata 9, Laura Wąsowska 13, Kinga Głód 21. Wśród chłopców z roczników 2007 i 2008 (2,6 km) Stanisław Bodzek był 3, Mateusz Gałkowski 4, Marcel Wilczyński 6, Antoni Sopata 9. W rywalizacji dziewcząt z roczników 2007 i 2008 (2,6 km) Małgorzata Lubos zajęła 2 miejsce, Milena Liber 3, Maria Bizoń 6, Kornelia Kmiecik 7, Weronika Arczyńska 17. Wśród chłopców z rocznika 2011 i młodszych (1,3 km) Igor Bizoń był 9, Bartosz Bącel 14, Filip Szajnowski 16. W rywalizacji chłopców z roczników 2009 - 2010 (1,3 km) Krzysztof Bestling był 22. Rywalizację dziewcząt z roczników 2009 i 2010 (1,3 km) wygrała Hanna Dereń. Nadia Andrzejczak zajęła 4 miejsce, Jagoda Klag 9, Amelia Charęza 19.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze