Siatkarze KS Sudety Kamienna Góra zakończyli dzisiaj (sobota, 1 kwietnia) sezon trzeciej ligi. W ostatnim spotkaniu podejmowali MKS Pogoń Góra.
Pierwsza szóstka Sudetów: K. Gryczuk, K. Gmyr, Piotr Gwizdek, M. Majka, P. Gądek, A. Rybiński, K. Salmanowicz (libero). Rezerwowi: Paweł Gwizdek, Sz. Dzimitrowicz, M. Dziedzic (libero)
Pierwsza szóstka Pogoni: P. Gardjas, J. Jasiak, R. Stolarczyk, W. Rudko, A. Juszczak, M. Boziańczuk, M. Szendryk (libero). Rezerowi: M. Ziental, J. Juszczak, M. Sowiński, M. Loch, K. Wilgosiewicz, J. Muszyński (libero)
Goście rozpoczęli pierwszego seta od prowadzenia. Trener Sudetów poprosił o czas (1:5), uspokoił grę i gospodarze doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie (10:8, 15:12). Goście zmniejszyli stratę (16:15), ale do końca seta przewagę miały Sudety. Pogoń popełniała dużo błędów w ataku. W końcówce obaj trenerzy wprowadzali rezerwowych zawodników. W Sudetach wszedł Sz. Dzimitrowicz i Paweł Gwizdek. W Pogoni M. Ziental i J. Juszczak.
KS Sudety Kamienna Góra : MKS Pogoń Góra - 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
Dla siatkarzy Sudetów był to ostatni mecz w tym sezonie. W lidze gra 13 zespołów i w każdej kolejce jedna drużyna pauzuje. Za tydzień, w ostatniej kolejce, Sudety nie mają przeciwnika. W zależności od wyników TS Volley Jelcz-Laskowcie Sudety zajmą 9 bądź 10 miejsce na 13 zespołów.
Wynik za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze