Reklama

Dobry koniec

Siatkarze KS Sudety Kamienna Góra zakończyli dzisiaj (sobota, 1 kwietnia) sezon trzeciej ligi. W ostatnim spotkaniu podejmowali MKS Pogoń Góra.

Pierwsza szóstka Sudetów: K. Gryczuk, K. Gmyr, Piotr Gwizdek, M. Majka, P. Gądek, A. Rybiński, K. Salmanowicz (libero). Rezerwowi: Paweł Gwizdek, Sz. Dzimitrowicz, M. Dziedzic (libero)

Pierwsza szóstka Pogoni: P. Gardjas, J. Jasiak, R. Stolarczyk, W. Rudko, A. Juszczak, M. Boziańczuk, M. Szendryk (libero). Rezerowi: M. Ziental, J. Juszczak, M. Sowiński, M. Loch, K. Wilgosiewicz, J. Muszyński (libero)

Goście rozpoczęli pierwszego seta od prowadzenia. Trener Sudetów poprosił o czas (1:5), uspokoił grę i gospodarze doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie (10:8, 15:12). Goście zmniejszyli stratę (16:15), ale do końca seta przewagę miały Sudety. Pogoń popełniała dużo błędów w ataku. W końcówce obaj trenerzy wprowadzali rezerwowych zawodników. W Sudetach wszedł Sz. Dzimitrowicz i Paweł Gwizdek. W Pogoni M. Ziental i J. Juszczak.

Reklama

KS Sudety Kamienna Góra : MKS Pogoń Góra - 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)

Dla siatkarzy Sudetów był to ostatni mecz w tym sezonie. W lidze gra 13 zespołów i w każdej kolejce jedna drużyna pauzuje. Za tydzień, w ostatniej kolejce, Sudety nie mają przeciwnika. W zależności od wyników TS Volley Jelcz-Laskowcie Sudety zajmą 9 bądź 10 miejsce na 13 zespołów.

Wynik za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama