Na swoim facebookowym profilu burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodsewicz poinformował o oficjalnym otwarciu Centrum Kultury po remoncie. Uroczystość burmistrz nazywa "galą". Wzięła w niej udział jedynie wąska grupa osób.
W Kamiennej Górze przebywają delegacje miast partnerskich Kamiennej Góry - czeskich Dvůr Králové nad Labem i Trutnov oraz niemieckiego Bitterfeld - Wolfen. Wstęgę przecięli przedstawiciele tych miast oraz burmistrz i przewodnicząca rady miasta. Delegacje zwiedziły budynek i wysłuchały koncertu w sali widowiskowej. Jak informuje burmistrz, gościom wręczy ł statuetki przygotowane z okazji wieloletniej współpracy.
W "gali" udział wzięli członkowie delegacji oraz niewielka grupa reprezentująca Kamienną Górę. Jak ustaliliśmy, wśród uczestników było kilkoro dyrektorów miejskich instytucji, przewodnicząca rad i jej zastępca oraz mieszkaniec miasta zaprzyjaźniony z burmistrzem.
fot. facebook / Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze