Reklama

Dla przyjaciół

Na swoim facebookowym profilu burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodsewicz poinformował o oficjalnym otwarciu Centrum Kultury po remoncie. Uroczystość burmistrz nazywa "galą". Wzięła w niej udział jedynie wąska grupa osób.

W Kamiennej Górze przebywają delegacje miast partnerskich Kamiennej Góry - czeskich Dvůr Králové nad Labem i Trutnov oraz niemieckiego Bitterfeld - Wolfen. Wstęgę przecięli przedstawiciele tych miast oraz burmistrz i przewodnicząca rady miasta. Delegacje zwiedziły budynek i wysłuchały koncertu w sali widowiskowej. Jak informuje burmistrz, gościom wręczy ł statuetki przygotowane z okazji wieloletniej współpracy.

W "gali" udział wzięli członkowie delegacji oraz niewielka grupa reprezentująca Kamienną Górę. Jak ustaliliśmy, wśród uczestników było kilkoro dyrektorów miejskich instytucji, przewodnicząca rad i jej zastępca oraz mieszkaniec miasta zaprzyjaźniony z burmistrzem.

Reklama

fot. facebook / Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama