Na stadionie w Lubawce odbył się turniej piłki nożnej. Grały drużyny złożone z zawodników z rocznika 2013 i młodszych. Po raz pierwszy na stadionie w Lubawce zagrała drużyna z Irlandii.
Do sportowej zabawy przystąpiło siedem drużyn. Po dwie wystawił Orzeł Lubawka i Włókniarz Chełmsko Śląskie. Grały również reprezentacje Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej, Akademii Sportu Krzeszów oraz Young Talents FA Dublin. Przyjazd tej ostatniej drużyny nie był przypadkowy. Trenuje ją bowiem były kamiennogórzanin.
Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Każda ekipa rozegrała więc sześć spotkań. Każdy mecz trwał 15 minut.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze