Reklama

Debiut Irlandczyków

Na stadionie w Lubawce odbył się turniej piłki nożnej. Grały drużyny złożone z zawodników z rocznika 2013 i młodszych. Po raz pierwszy na stadionie w Lubawce zagrała drużyna z Irlandii.

Do sportowej zabawy przystąpiło siedem drużyn. Po dwie wystawił Orzeł Lubawka i Włókniarz Chełmsko Śląskie. Grały również reprezentacje Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej, Akademii Sportu Krzeszów oraz Young Talents FA Dublin.  Przyjazd tej ostatniej drużyny nie był przypadkowy. Trenuje ją bowiem były kamiennogórzanin.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Każda ekipa rozegrała więc sześć spotkań. Każdy mecz trwał 15 minut.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama