Piłkarze Orła Lubawka zakończyli dzisiaj (niedziela, 5 czerwca) sezon w klasie A. Na pożegnanie z OZPN Jelenia Góra zagrali z Czarnymi Przedwojów.
Do zakończenia ligi pozostała jeszcze jedna kolejka. Z uwagi na rezygnację części klubów za tydzień Orzeł pauzuje. Jednocześnie zarząd podjął decyzję o przeniesieniu klubu do OZPN Wałbrzych. Od jesieni lubawscy piłkarze walczyć będą z nowymi przeciwnikami.
Dzisiejszy mecz nie był ładnym pożegnaniem z sezonem i ligą. Orzeł grał słabo. Piłkarze gospodarzy, mieli problemy z przejściem środka boiska, rzadko oddawali celne strzały. Czarni grali z kontry i często zagrażali bramce rywala. Czarni prowadzili od 15 minuty. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Paweł Gądek. Druga bramka padła w ostatniej minucie. Dalekie podanie otrzymał Marcin Wieczorek. Zawodnik Czarnych przelobował bramkarza Orła.
Orzeł Lubawka : Czarni Przedwojów - 0:2 (0:1)
Po meczu część piłkarzy i kibiców Orła próbowała wyładować na sędziach niezadowolenie z ich pracy podczas meczu.
Skład Orła: Jacek Adamowicz, Patryk Gucwa, Karol Królak, Adam Lech, Radosław Lidwin, Norbert Maciulewicz, Michał Meuszyński, Krzysztof Musiał, Artur Pogwizd, Kacper Schabiński, Piotr Szuster, rezerwowi: Piotr Gleb, Eryk Gucwa, Klaudiusz Kogut, Marcin Rybka, Fabian Święs
Skład Czarnych: Wojciech Migacz, Tomasz Pietrzykowski, Tomasz Wasilewski, Paweł Gądek, Tomasz Kisiel, Sylwester Stepko, Marcin Wieczorek, Dawid Gucwa, Mariusz Kawerski, rezerwowi: Marcin Stepko, Dariusz Nieradko, Damian Rybka, Piotr Migacz, Jakub Mincyk, Paweł Nowak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze