Reklama

Brzydki koniec

Piłkarze Orła Lubawka zakończyli dzisiaj (niedziela, 5 czerwca) sezon w klasie A. Na pożegnanie z OZPN Jelenia Góra zagrali z Czarnymi Przedwojów.



Do zakończenia ligi pozostała jeszcze jedna kolejka. Z uwagi na rezygnację części klubów za tydzień Orzeł pauzuje. Jednocześnie zarząd podjął decyzję o przeniesieniu klubu do OZPN Wałbrzych. Od jesieni lubawscy piłkarze walczyć będą z nowymi przeciwnikami.

Dzisiejszy mecz nie był ładnym pożegnaniem z sezonem i ligą. Orzeł grał słabo. Piłkarze gospodarzy, mieli problemy z przejściem środka boiska, rzadko oddawali celne strzały. Czarni grali z kontry i często zagrażali bramce rywala. Czarni prowadzili od 15 minuty. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Paweł Gądek. Druga bramka padła w ostatniej minucie. Dalekie podanie otrzymał Marcin Wieczorek. Zawodnik Czarnych przelobował bramkarza Orła.

Orzeł Lubawka : Czarni Przedwojów - 0:2 (0:1)

Po meczu część piłkarzy i kibiców Orła próbowała wyładować na sędziach niezadowolenie z ich pracy podczas meczu.

Skład Orła: Jacek Adamowicz, Patryk Gucwa, Karol Królak, Adam Lech, Radosław Lidwin, Norbert Maciulewicz, Michał Meuszyński, Krzysztof Musiał, Artur Pogwizd, Kacper Schabiński, Piotr Szuster, rezerwowi: Piotr Gleb, Eryk Gucwa, Klaudiusz Kogut, Marcin Rybka, Fabian Święs

Skład Czarnych: Wojciech Migacz, Tomasz Pietrzykowski, Tomasz Wasilewski, Paweł Gądek, Tomasz Kisiel, Sylwester Stepko, Marcin Wieczorek, Dawid Gucwa, Mariusz Kawerski, rezerwowi: Marcin Stepko, Dariusz Nieradko, Damian Rybka, Piotr Migacz, Jakub Mincyk, Paweł Nowak.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama