KS Sudety zaprasza na mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego w siatkówce plażowej - Beachmania.
KS Sudety zaprasza na mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego w siatkówce plażowej - Beachmania.
Turniej mężczyzna w kategorii open (organizatorzy zapraszają zawodników, którzy ukończyli 16 rok życia) rozpocznie się 27 sierpnia (sobota) o godzinie 10:00 na boisku nad kamiennogórskim zalewem.
Zapisy przyjmowane będą do czwartku (25 sierpnia) na adres e-mail: [email protected]
Regulamin turnieju znajdziesz tutaj
Więcej o zawodach - fb

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze