Wczoraj (niedziela, 8 maja) drużyna siatkarskich trójek KS Sudety Kamienna Góra zagrała w turnieju finałowym województwa dolnośląskiego cyklu KINDER+SPORT.
Wczoraj (niedziela, 8 maja) drużyna siatkarskich trójek KS Sudety Kamienna Góra zagrała w turnieju finałowym województwa dolnośląskiego cyklu KINDER+SPORT.
Drużyna w składzie: Arkadiusz Latawiec, Miłosz Popardowski i Ksawier Respondek pod wodzą Marcina Bieńkowskiego z trenerem Marcinem Bieńkowskim wywalczyła wicemistrzostwo województwa i prawo gry w finale ogólnopolskim.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze