15/04/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
Uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze. W programie mieli lekcje przyrody, warsztaty z ozdabiania jaj oraz zwiedzanie eksponatów. Z pełnymi wrażeń wrócili do domów, a opiekunkami były Ewa Nowak i Magdalena Jakubczak. Jaka fascynująca lekcja!