27/05/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
Uczniowie klasy II c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odwiedzili Explorapark - Centrum Aktywnej Edukacji w Wałbrzychu. Podczas wycieczki poznawali różnorodne i interesujące eksponaty, angażując się w zadania edukacyjne. Zajęcia, prezentacje oraz Labirynt luster cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na koniec, po zakupie pamiątek, wszyscy z uśmiechami wrócili do domu, zachwycając się udanym wyjazdem.