24/09/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
W dniu 23 września 2025 roku uczniowie klasy I b Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze im. ks. Jana Twardowskiego uczestniczyli w pierwszej wycieczce przyrodniczej. Podczas spaceru poznali dwa pomniki przyrody, spotkali Dęby Szypułkowe i odkryli tajemnice lasów. Wszystko uchwycili na zdjęciach, które dziś możemy podziwiać. Młodzi przyrodnicy wrócili do szkoły z kluczem do rozpoznawania drzew, który pomaga im zgłębiać tajniki natury. Opieka nad Tropicielami Przyrody spoczęła na nauczycielach, którzy wspólnie z dziećmi odkrywali piękno otaczającej przyrody. Autoor zdjęć: Małgorzata Bąk.