Wróć do artykułu

Pierwsza wycieczka przyrodnicza kamiennogórskich pierwszoklasistów. ###2042880

24/09/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info

Fotografie Turystyka Kamienna Góra

W dniu 23 września 2025 roku uczniowie klasy I b Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze im. ks. Jana Twardowskiego uczestniczyli w pierwszej wycieczce przyrodniczej. Podczas spaceru poznali dwa pomniki przyrody, spotkali Dęby Szypułkowe i odkryli tajemnice lasów. Wszystko uchwycili na zdjęciach, które dziś możemy podziwiać. Młodzi przyrodnicy wrócili do szkoły z kluczem do rozpoznawania drzew, który pomaga im zgłębiać tajniki natury. Opieka nad Tropicielami Przyrody spoczęła na nauczycielach, którzy wspólnie z dziećmi odkrywali piękno otaczającej przyrody. Autoor zdjęć: Małgorzata Bąk.

Szkoła Podstawowa nr 1, Jerzy Rubach, PTSM Kamienna Góra - zdjęcia

Reklama