Ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ptaszkowie od 1 maja są w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Tym samym przy zdarzeniach na terenie miasta Kamienna Góra, drodze S3 i okolicy zgodnie z planem ratowniczym będą wzywani w pierwszej kolejności.
Dzisiaj (czwartek, 23 maja) takiej możliwości strażacy nie mają. Drogę wjazdową do remizy blokuje naczepa. Przy drodze stoi znak informujący o dojeździe do straży.
Duże, ciężkie pojazdy ratownicze nie miałyby możliwości wyjazdu.
Pozostawienie naczepy na drodze dojazdowej do kilku domów również w przypadku zagrożenia uniemożliwi dotarcie ratowników do osób potrzebujących pomocy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze