OSP KSRG Lubawka ogłasza nabór
Jeśli masz od 18 do 65 lat, zdrowie pozwala Ci na aktywność fizyczną i chcesz pomagać innym – to miejsce jest właśnie dla Ciebie!
Dlaczego warto dołączyć?
Praca w zgranym i doświadczonym zespole
Możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach
Satysfakcja z ratowania życia i mienia
Wymagania:
Członkostwo w OSP
Wiek 18-65 lat (możliwość wstąpienia od 16. roku życia)
Chęć rozwoju i zaangażowanie
Szkolenie podstawowe już niebawem!
Start kursu planowany jest na styczeń 2025 roku. Teoria zostanie zrealizowana online, a zajęcia praktyczne odbędą się stacjonarnie. To idealna okazja, by zdobyć niezbędne kwalifikacje i rozpocząć swoją strażacką przygodę!
Kontakt:
Naczelnik: 724-512-579 (Mirosław)
Z-ca Naczelnika: 726-089-748 (Justyna)
Nie czekaj – zostań strażakiem i dbaj o bezpieczeństwo naszej miejscowości razem z nami!
Mile widziani kierowcy z kat. „C”!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze