Reklama

Burmistrz Kamiennej Góry ogłasza konkurs na dyrektora Centrum Kultury

Burmistrz Kamiennej Góry ogłosił kolejny konkurs na dyrektora Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Osoba, która zostanie wybrana, będzie zatrudniona na 3 lata.

Wymagania nie są wygórowane, to m.in. wykształćenie wyższe (kierunkowe mile widziane), 5 lat stażu pracy, znajomość problematyki będącej przedmiotem działalności kulturalnej.

Wśród wymaganych dokumentów są m.in. list motywacyjny z uzasadnieniem ubiegania się o stanowisko dyrektora CK oraz autorski program działalności Centrum na 3 lata (maksymalnie 10 stron). Program działalności musi zawierać m.in. wizję rozwoju Centrum, zasady współpracy z innymi jednostkami, wskazanie możliwości pozyskiwania środkó zewnętrznych.

Reklama

Dokumenty można skłądać do 12 sierpnia do godziny 9:00.

W komisja rekrutacyjnej znaleźli się: Paweł Fryc (zastępca burmistrza), Mariusz Pawlak (sekretarz), Natalia Mataczyńska (kierownik wydziału promocji i polityki społecznej), Katarzyna Poręba-Plasło (kierownik wydziału organizacyjnego) oraz Tadeusz Ferenc (informatyk).

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama