Dzisiaj przed godziną 19 ratownicy wezwani zostali na ul. Karola Miarki w Kamiennej Górze. Wezwanie dotyczyło możliwego wycieku gazu w budynku wielorodzinnym.
Jak informują strażacy, z budynku ewakuowane zostały dwie osoby. Strażacy i pracownicy pogotowia gazowniczego sprawdzają źródło zapachu.
Akcja prowadzona jest kilkadziesiąt metrów od ratusza. W tym miejscu podobna akcja prowadzona była kilkanaście dni temu.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze