Dzisiaj rano służby ratownicze wezwane zostały do centrum Kamiennej Góry. W okolicach ratusza wyczuwalny miał być zapach gazu.
Na miejsce przyjechali strażacy z PSP Kamienna Góra i OSP Ptaszków, policja oraz pogotowie gazownicze. Po sprawdzeniu terenu zagrożenie nie zostało potwierdzone. Specjalistycznymi czujnikami sprawdzone zostały m.in. okoliczne studzienki.
Zapach, który zaniepokoił mieszkańców, mógł pochodzić z butli z gazem. Przed przyjazdem służb chmura gazu prawdopodobnie została rozwiana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze