Kamiennogórscy strażacy mają nowego pełniącego obowiązki zastępcę komendanta.
Po odejściu na emeryturę komendanta Sławomira Graczyka jego obowiązki przejęła dotychczasowa zastępca starsza brygadier Agnieszka Mendelska. Została pełniącą obowiązki komendanta. Jej stanowisko pozostało nieobsadzone.
Dzisiaj w komendzie wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej komendant wojewódzki starszy brygadier Marek Hajduk powierzył obowiązki trzem zastępcom komendantów powiatowych.
W Kamiennej Górze p.o. zastępcy został młodszy brygadier Marcin Padoł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze