Od poniedziałku (22 listopada) większość uczniów szkoły w Pisarzowicach będzie się uczyć zdalnie. To efekt kontaktu uczniów z osobą z pozytywnym wynikiem testu na covid.
W trybie stacjonarnym uczyć się będą jedynie uczniowie klasy IV, VIIa i VIIIb. Bez zmian funkcjonować ma świetlica, z której korzystać będą uczniowie, którzy nie będą na kwarantannie.
Na kwarantannę trafiły niezaszczepione osoby, które miały kontakt z osobą z pozytywnym wynikiem testu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze