Reklama

Tragedia w Poznaniu - hołd dla strażaków z PSP. Syreny 25 sierpnia o 18:00. Zawalenie kamienicy podczas akcji ratunkowej.

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej informuje, że dzisiaj (niedziela, 25 sierpnia) o godzinie 18:00 zawyją syreny w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. 

Strażacy oddadzą hołd tragicznie zmarłym strażakom z Poznania, który zginęli w trakcie działań ratowniczo-gaśniczych.

Pożar w jednej z kamienic z Poznaniu wybuchł w nocy z soboty na niedzielę. Dwóch strażaków, 33 i 34 latek z jednostek PSP w Poznaniu weszli do piwnicy w celu przeprowadzenia rozpoznania. Nagle doszło do wybuchu. Kamienica się zawaliła. W wyniku wybuchu poszkodowanych zostało 11 strażaków oraz 3 osoby postronne. Dopiero około południa w niedzielę potwierdzono śmierć dwóch ratowników. Przez kolejne godziny specjalistyczne grupy ratownictwa próbowały wydobyć ciała. 

Reklama

To wielka tragedia i niesamowicie smutny dzień dla polskiego świata pożarnictwa.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama