Reklama

Zaczęli sparingi

Wiosenna runda piłkarskiej klasy A rozpocznie się 29 marca. Dzisiaj (niedziela, 15 lutego) lubawski Orzeł rozegrał pierwszy sparing.



Do Lubawki przyjechali piłkarze Białego Orła Mieroszów. Goście okazali się trudnym przeciwnikiem. Wygrali 3:6 (0:2, 1:4) ? drużyny grały 3x30 minut. Bramki dla Orła zdobyli Schabiński (2) i Lech.

Orzeł zagrał w prawie optymalnym składzie. Zabrakło podstawowego bramkarza i J. Adamowicza.

Skład Orła: Czerwiński, Różański, K. Adamowicz, Gucwa, Szuster, Królak, Meuszyński, Schabiński, Orzechowski, Musiał, Gleb. Rezerwowi: Lech, A. Kulesza, Rybka, Anioł, Wincza. Trener Józef Szczuka.

Za tydzień kolejny sparing, tym razem na wyjeździe.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama