Wiosenna runda piłkarskiej klasy A rozpocznie się 29 marca. Dzisiaj (niedziela, 15 lutego) lubawski Orzeł rozegrał pierwszy sparing.
Do Lubawki przyjechali piłkarze Białego Orła Mieroszów. Goście okazali się trudnym przeciwnikiem. Wygrali 3:6 (0:2, 1:4) ? drużyny grały 3x30 minut. Bramki dla Orła zdobyli Schabiński (2) i Lech.
Orzeł zagrał w prawie optymalnym składzie. Zabrakło podstawowego bramkarza i J. Adamowicza.
Skład Orła: Czerwiński, Różański, K. Adamowicz, Gucwa, Szuster, Królak, Meuszyński, Schabiński, Orzechowski, Musiał, Gleb. Rezerwowi: Lech, A. Kulesza, Rybka, Anioł, Wincza. Trener Józef Szczuka.
Za tydzień kolejny sparing, tym razem na wyjeździe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze