Wszyscy uczestnicy imprezy Z watahą przekraczamy granice wyruszyli już na trasy. Gdy ostatnia grupa startowała, na mecie byli już pierwsi uczestnicy rywalizacji na najdłuższym dystansie.
Bazą imprezy jest stadion w Lubawce. Wczoraj w południe okolice Lubawki poznawały dzieci z Czech i Polski.
Zobacz także:
O godzinie 17 ruszyli uczestnicy najdłuższego dystansu. Mieli do pokonania 80 km. Organizatorzy przewidzieli limit czasu 26 godzin. Pierwsi zawodnicy dotarli na metę po godzinie 7 rano. Wtedy na trasie byli już uczestnicy rywalizacji na 53 km (start o 4 rano). Gdy na trasę ruszali zawodnicy z dystansu 26 km (godzina 10), na mecie było już czterech zawodników z trasy 80 km.
Na każdym z dystansów są zawodnicy walczący z czasem oraz spora grupa osób pokonujących trasę w spokojnym tempie, zachwycających się widokami.
Impreza zakończy się dzisiaj wieczorem.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze