Rozpoczęła się wędrówka podczas imprezy Z watahą przekraczamy granice. Na razie na trasy w pobliżu stadionu wyszły dwie grupy dzieci.
Grupę dzieci z Czech ze stadionu w kierunku skoczni w Lubawce poprowadziła Ada Pakuła. Kilkanaście minut później w ślady gości zza południowej granicy wyszła grupa polskich dzieci prowadzona przez Piotra Jochymka. Obie grupy zobaczyły skocznię i razem wróciły na stadion na ciepły posiłek przy ognisku. Po drodze dzieci poznawały historię okolic.

Wieczorem i jutro rano na trasę wyruszą dorośli. Do wyboru mają trasy o długości 26, 53 i 80 km.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze